Metin2 Univers
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.

sal am eu un hack destul de interesant :)

In jos

sal am eu un hack destul de interesant :) Empty sal am eu un hack destul de interesant :)

Mesaj  Cezar123 Mier Apr 03, 2013 4:05 am

Este vorba despre un HACK zic eu mai bun pt. Metin2 ro deoarece este pentru crescut are uematoarele: mobber(aduna monstri de la distanta si le da dmg),speed atack(bagi viteza de atac cat vrei tu ATENTIE daca depasesti de 200 iti iei KICK),speed(viteza de miscare poti baga cat vrei dar daca treci peste 300-350 faci un lag foarte mare),EXPERIENTA(reglezi de la 0%-100%EXP in plus),zoom(dati la optiuni sistem si dati la CAMERA DEPARTE si aveti zooooooooooom cat vreti),poti face ziua-noapte,ninsoare,anti GM activezi anti GM iar cand e un GM prin apropiere setezi cum vrei tu adica sa te dea la fereastra de logare sa iese automat din joc sau sa schimbe CH-ul,de transformare scrii acolo id-ul unui mob(monstru si te transformi),invizibilitate(te face invizibil),poate farma singur adica setezi pe unde sa se plimbe si bate orice monstru ii iese in cale iar tu in timp ce el creste poti face ce vrei Wink,auto-red si auto-blue(baga licori rosii si albastre dupa cum stetezi tu adica un exemplu: Eu setez la 75% si cand pv-ul scade sub 75% baga automat si asa si la pm),teleport stanga-dreapta-fata-spate (aveti grija sar putea sa va blocati cu teleportul) si inca ceva poti trece peste munti prin apa adica poti merge pe unde vrei prin mapa Wink ,auto-pickup adica culege tot de pe jos din prejurul caracterului ex: adica daca mergeti la orci si altii bat si pica dinti-yang cu numele lor le culegeti Wink )
Asa HACKUL se numeste Metin2MOD_pl scrieti pe net si gasiti dupa download intrati dati extract in folderul de Metin si intrati apoi intrati doar prin auto-pacherul de la hack.

SPOR LA HACKERIT

Cezar123

Mesaje : 1
Data de inscriere : 03/04/2013
Varsta : 26
Localizare : SUCEAVA

Sus In jos

Sus


 
Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum